en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Şehirde aradığınız konfor ve Honda teknolojisinin gücü karşınızda!

  • LED Aydınlatma

    DETAY
  • ABS

    DETAY
  • LCD Gösterge Paneli

    DETAY
LED Aydınlatma

LED Aydınlatma

Her Zaman Tetikte Olan ABS

Her Zaman Tetikte Olan ABS

LCD Gösterge Paneli

LCD Gösterge Paneli

 Konşuk Motor Kırmızı <br /> Pearl Gayety Red <br /> (R 310)

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Kırmızı <br /> Pearl Gayety Red <br /> (R 310)

Gri <br /> Mat Dim Gray Metallic <br /> (NH C34M)

Mavi <br /> Splendid Blue <br /> (B 219)

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda MSX125 Ne Kadar Ağırlık Taşıyabilir?

Honda MSX125, kendi ağırlığına ek olarak sürücü, artçı ve yük çantalar dahil 154 kilograma kadar yük taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Bunun üzerinde bir yük ile hareket edilmesi durumunda çeşitli mekanik ya da elektronik sorunlar baş gösterebilir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar azami ağırlığa riayet edilmesi önerilir.

Honda MSX125 İçin Hangi Ehliyet Gerekiyor?

Honda MSX125, A1 ve daha üstü ehliyete sahip olan kişiler tarafından kullanılabilir. A1 ehliyet almak için 16 yaşını bitirmiş olmak gerekir ve herhangi bir deneyim aranmaz. Ayrıca A1 sınıfı ehliyet alan sürücüler, M sınıfı motosikletleri de kullanabilir. 

Honda MSX125'in Son Hızı Ne Kadar?

Honda MSX125 ile saatte 100 kilometre hıza ulaşmak mümkündür. Ancak şehir içerisinde bu hıza ulaşmak yasak olduğu için pist gibi kapalı alanların tercih edilmesi gerekir. Ayrıca çok yüksek süratlere çıkılacaksa ekstra güvenlik için koruyucu kıyafetlerin motosikleti kullanmaya başlamadan önce bir kez daha kontrol edilmesi önerilir. 

Honda MSX125 Otomatik Vitesli mi?

Honda MSX125, 5 ileri manuel vitese sahiptir. Ancak devir aralıkları çok iyi saptandığı ve vites geçişleri rahat olduğu için otomatik vites kadar kolay bir kullanım sunar. Otomatik vitese sahip bir motosiklet kullanmak isteyen A1 sınıfı ehliyete sahip kullanıcıların, Honda scooter ailesini tercih etmesi gerekir. 

Honda MSX125 Fiyatları Ne Kadar?

Tüm Honda motosiklet modellerinde olduğu gibi MSX125’te de fiyatlar, dönemsel olarak artış ya da azalış gösterebilir. Bu nedenle güncel Honda MSX125 fiyat listesinin takip edilmesi önerilir. Ancak fiyat listesi, nihai satış fiyatını belirtmez. Sadece tavsiye edilen satış fiyatını belirtir. Bu nedenle kullanıcıların Honda Yetkili Bayileri ile iletişime geçip fiyat alması önerilir. 

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM